بهترین متخصص رادیوتراپی در تهران

متاسفانه با شیوع سرطان در کشور عزیزمان ایران، برخی از افراد مبتلا نیاز به انجام درمان های متفاوتی مانند؛ شیمی درمانی، رادیوتراپی و… پیدا می کنند.

رادیوتراپی یکی از روش های رایج و کاربردی در درمان سرطان می باشد. این روش درمانی در کشور ما روز به روز پیشرفت پیدا کرده است و در اکثر موارد جوابگوی مناسبی برای نیاز درمانی افراد مبتلا به سرطان می باشد.

افرادی که نیاز به پرتو درمانی پیدا می کنند در اغلب موارد به دنبال بهترین متخصص رادیوتراپی در تهران می باشند. متاسفانه اخبار زیادی مبتنی بر اشتباهات پزشکی و حتی مرگ و میرهای ناشی از این اشتباهات وجود دارد و این امر باعث توجه و دقت افراد در انتخاب پزشک متخصص شده است.

چه مواردی را باید در هنگام انتخاب بهترین متخصص رادیوتراپی مد نظر قرار داد؟

به نظر شما بهترین متخصص رادیوتراپی در تهران کیست؟

آیا انتخاب بهترین متخصص رادیوتراپی در روند درمانی تاثیر می گذارد؟

بهترین دکتر سرطان

متخصص انکولوژی یا سرطان شناس، فردی است که به تشخیص صحیح علت انواع سرطان ها می پردازد و به دنبال این امر می تواند بهترین راهکار درمانی را برای بیمار و بهبود وضعیت آن انتخاب نمایند.

به خاطر داشته باشید تعیین برنامه ی درمانی هدفمند و موثر، نیاز به تشخیص دقیق و هوشمندانه ی بیماری دارد. تشخیص علت بیماری، تعیین شدت بیماری و عوارض ناشی از آن از، شرح حال و سن بیمار، از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین برنامه ی درمانی می باشند.

همانطور که در مقاله ی رادیوتراپی بیان شد؛از اشعه رادیواکتیو و یا اشعه ایکس در درمان انواع سرطان ها استفاده می شوند و به این پروسه ی درمانی، رادیوتراپی یا پرتودرمانی می گویند.

دکتر فرشید اربابی (بورد تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی)

دکتر فرشید اربابی (بورد تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی)

خدمات دکتر فرشید اربابی

برخی از خدمات درمانی ویژه، دکتر فرشید اربابی؛ متخصص انکولوژی و رادیوتراپی در تهران به شرح زیر می باشد:

  • شیمی درمانی
  • رادیوتراپی ( با استفاده از بهترین و مجهزترین دستگاه های رادیوتراپی)

در این قسمت می توانید ویدیوی صحبت های بیمار بعد از بهبودی با رادیوتراپی توسط دکتر فرشید اربابی را مشاهده نمایید.

لیست مراکز رادیوتراپی در تهران

همانطور که در مطالب فوق بیان شد، رادیوتراپی در زمره ی روش های درمانی موثر و کاربردی قرار دارد. به همین دلیل است که اکثر افراد مبتلا به سرطان به دنبال شناسایی مراکز رادیوتراپی در تهران می گردند.

مرکز رادیوتراپی از دستگاه ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته تشکیل شده است و می تواند جوابگوی نیازهای درمانی افراد مبتلا به سرطان باشد.

خوشبختانه با گسترش دانش پزشکی و ابداع دستگاه های مجهز و کاربردی، شانس درمان سرطان در کشور ایران بیشتر شده است و هموطنان عزیز می توانند با آرامش خاطر بیشتری در کشور خودمان از خدمات پیشرفته ای در زمینه ی درمان سرطان بهره مند شوند.

دکتر فرشید اربابی، متخصص رادیوتراپی و انکولوژی با دانش بالا و استفاده از تجهیزات روز دنیا قادر به تشخیص بیماری و آماده ی ارائه ی خدمات درمانی به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:

شماره های تماس: ٦١ ١١ ٦٣٥ ٠٩٠٣

شماره مطب: ٩٢٨٣ ٨٨١٧

صفحه اینستاگرام

هزینه رادیوتراپی در تهران

برآورد هزینه های درمانی مسأله ای بسیار مهم در پروسه ی درمانی سرطان می باشد. معمولا تعداد جلسات رادیوتراپی مورد نیاز برای کنترل نمودن بیماری در جلسات معاینه از سوی متخصص رادیوتراپی تعیین می شود.

به خاطر داشته باشید تعداد جلسات رادیوتراپی در درمان بیماری نقش بسیار مهمی ایفا می کند و باید طبق نظر متخصص انکولوژی بعد از انجام معاینات لازم تعیین شود.

عواملی نظیر: شدت بیماری، دوز مورد استفاده در رادیوتراپی، تعداد جلسات مورد نیاز و … در تعیین هزینه رادیوتراپی موثر هستند.

برآورد نهایی رادیوتراپی، در جلسات معاینه از سوی متخصص رادیوتراپی تعیین و به اطلاع بیمار رسانده می شود.